Küzdés, akarás, de a szokásos eredmény...

Az elmúlt hétvégén a múlt nyáron alaposan megerősített, jelen pillanatban dobogós Tétet fogadtuk, de ezúttal sem szakadt meg a rossz szériánk, "köszönhetően" a gyermeteg hibákból kapott gólok miatt...

A tétiek hamar kétgólos előnybe kerültek tehát, de Mácsai egy szöglet után szépített, így meccsben maradtunk. A félidő vége előtt, a legrosszabbkor egy újabb gólt ajándékoztunk a vendégeknek, így 1-3-mal fordultak a felek, hiába voltak meg a helyzeteink...

A második játékrész kiegyenlített játékot hozott, kevés lehetőség adódott a kapuk előtt, nem volt érezhető a tabellán elfoglalt helyezésbéli különbség a két csapat között. A végén aztán talált még egy gólt a Tét, így 1-4 lett a vége...

A tabella továbbra sem fest túl derűsen a számunkra, s mindent elmond a jelenlegi, kiszolgáltatott helyzetünkről, ami ezen a meccsen is visszaköszönt szinte minden megmozdulásnál...


**felnőtt - 20.forduló**
GYŐRASSZONYFA-TARJÁNPUSZTA SE - Téti Sokoró FC 1:4 (1:3)
gólszerzőnk: Mácsai Zsolt (16')

**U19 (ifi) - 20.forduló**
GYŐRASSZONYFA-TARJÁNPUSZTA SE - Téti Sokoró FC 0:2 (0:2)

Folytatás legközelebb a Győrújfalu ellen, idegenben! HAJRÁ GYAFA!!!

#csakagyafa #mennyeimegyei

Keresés


© 2021 SoftwareAce Bt.
Minden jog fenntartva!