Kedves Látogató!

Sok szeretettel köszöntjük focicsapatunk, a Győrasszonyfa-Tarjánpuszta Labdarúgó Sportegyesület hivatalos weboldalán! Egyesületünk futballja már több mint 75 éves múltra tekint vissza, klubunk jelenleg a Győr-Moson-Sopron megyei II.osztály, Győri csoportjának oszlopos tagja. Az oldalon kedvenc focicsapatunkról találhatja meg a különböző híreket, eredményeket, illetve a meccseinkről készült képeket is!

Amennyiben észrevétele van honlapunkkal kapcsolatban, kérjük írjon a Kapcsolat menüpontban található e-mail címünkre! Köszönjük, hogy benézett hozzánk! HAJRÁ GYAFA!!!

GYŐRASSZONYFA-TARJÁNPUSZTA SE 2017/18 őszi szezon

Felső sor: Kállai Richárd, Takács Tibor, Sebestyén Zoltán, Samu Bence, Tóth Viktor, Kósa Patrik, Varga Dávid, Szalay Dávid, Vigh Mihály vezetőedző
Alsó sor: Gayer Zoltán, Németh Béla, Sokorai Szabolcs, Pusztai Richárd, Dobos Gábor, Pécsváradi Zoltán, Bodor Péter

Hiányzók: Samu Dávid, Czigler Norbert, Varga Richárd, Horváth Máté, Seregély Tibor, Polcsák Gábor, Kemény Ádám, Szita Gergely, Tóth Krisztián

Fő támogatóink

© 2018 SoftwareAce Bt. Minden jog fenntartva!