Nem ígérkeztek könnyűnek az elmúlt hétvége gyafai vonatkozású meccsei, ami aztán be is bizonyosodott, így elmaradtak a bravúrok…

** felnőtt – megyei II.osztály, 18. forduló **
Abda SC  –  Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE  7:0 (3:0)

Nem működött a háromvédős felállásunk, se az egész taktika, a srácok össze-vissza mozogtak, míg a  rutinos hazaiak kedvükre alakíthattak ki helyzeteket, uralták a mérkőzést. A félidőben már háromgólos volt az abdai előny, a vége 7 lett, de lehetett volna több is… Gyengék voltunk, de nagyon, így két ígéretes meccs után újra a gödör aljára pottyantunk… Ennél több kell! Legközelebb a Kajárpéc ellen kötelező javítani itthon!


** ifi – megyei II.osztály, 18. forduló **
Abda SC  –  Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE  2:1 (1:1)
gólszerzőnk: Kemény Ádám (19')

Hónapok óta éhes már a sikerre ificsapatunk, de úgy tűnik, ez a szezon mehet a kukába, ugyanis most sem jött össze semmi. A középmezőnyben tanyázó abdai csikócsapattal azért sokáig partiban futballoztunk, Kemény Ádi szép gólt szerzett, ám az utolsó pillanatokban figyelmetlenek voltunk egy hazai szögletnél, így oda lett az az egy pont is… Most vasárnap otthon fogadjuk a Kajárpécet, akiket gólokkal kell verni, de persze nyugtával a napot…


** legendák – megyei III.osztály, 18. forduló **
Győrasszonyfa-Tarjánpuszta SE II  –  Ikrény SE  1:7 (1:3)
gólszerzőnk: Polcsák Gábor (36')

Az "idősebb generációra" sem várt könnyű feladat, a bajnoki címre hajtó, elmúlt öt meccsét nyerő Ikrény ellen kellett volna meglepetést okozni, de ez megint elmaradt. Az elején a szokásos pontrúgásos kapott gól és egy védelmi hiba után még "visszajöttünk" a meccsbe  a végig robotoló Polcsák Gábor 'Piros' szemfüles góljával. Voltak ígéretes lehetőségeink is, de a végére teljesen elfáradtunk, így végül könnyedén, komolyabb foci nélkül nyert a vendégcsapat. A következő állomás idegenben Bakonyszentlászló, ahol komoly esély nyílik pontjaink gyarapítására…


Fő támogatóink

  

© 2018 SoftwareAce Bt. Minden jog fenntartva!